Náš příběh

Jsme malá rodinná firma, která se v jejích začátcích věnovala bytovými nalepovacími dekoracemi a tiskem interiérových obrazů na plátno.

Momentálně se v Dekorstudiu úspěšně věnujeme bytovému textilu, interiérovými i exteriérovými doplňky již téměř 13 let.

Začátky byly náročné asi jako v každém rozbíhajícím se byznysu. Bylo to ještě náročnější io to, že jsme začali rozbíhat „dva byznysy“ současně. Jeden rodinný(děti) a druhý pracovní(eshop)...

Zvládli jsme to a nyní zpětně s úsměvem vzpomínáme na neskutečný pocit „vítězství“, který přišel s naší první objednávku na nástěnnou nalepovací dekoraci ještě ve slovenských korunách a na některé okamžiky při kterých jsme si nebyli jisti, čí jít dál nebo ne. Tak tedy šli jsme si za tím naším snem, který se nám vyplňuje postupně dodnes...avšak stále ještě nejsme na konci. To tedy ne!

Sortiment bytového textilu jsme začali postupně rozšiřovat o dekorační závěsy, ubrusy, štoly, přehozy na postel, deky, koupelnový textil, záclony, sezónní zboží a tak přišli koberce a tehdy jsme věděli, že se musíme z kapacitních důvodů přestěhovat. Stalo se! Později jsme spustili eshop iu našich sousedů dekorstudio.cz, který je v rozběhu a věříme, že postupně se dostaneme i na trh jiných evropských zemí. Nikdy nás nepřestane bavit práce, kterou jsme si vybrali, protože nic nemůže být krásnějšího než věnovat se tomu, co vás těší, naplňuje.

Uspokojit naše zákazníky, obohacovat sortiment o aktuální trendy v interiérovém bydlení a pokračovat, to je naším hlavním cílem, který se snažíme co nejlépe splňovat.

 

Děkujeme, že jste s námi!