Blog

Jak vybrat ten nejlepší dětský koberec?

Součástí dětského pokoje bývá často pěkný měkký koberec, na kterém si děti mohou hrát a odpočívat. Aby jim však dobře sloužil a zbytečně nezvyšoval riziko úrazu, je při výběru důležité sledovat několik základních parametrů. Které to jsou a na co si dát pozor?

Jak čistit koberce? 5 praktických tipů

Koberce jsou krásným doplňkem ložnice, obývacího pokoje i chodby. Do interiéru přinášejí pravé teplo domova a zabraňují tomu, aby působil chladně a neosobně. Jejich minusem je údržba, která je komplikovanější a náročnější než jen rychlé setření podlah. Pořídili jste si koberec a přemýšlíte, jak jej správně vyčistit? Máme pro vás 5 praktických tipů.

Trendy ve stolování 2024: Po jakém ubrusu sáhnout?

Trendy ve stolování se pravidelně mění a přinášejí něco nového. Jinak to nebylo ani letošní rok, který je charakteristický minimalismem a propracovanými detaily. Toužíte po krásném prostírání, které doplní každou jídelnu či kuchyni a přiláká pozornost? V tom případě nezapomínejte na výběr správného ubrusu, který představuje základní prvek celého stolu.

Jak vybrat správný přehoz na postel?

Přehoz na postel je skvělým pomocníkem, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Lůžko během dne chrání před nečistotami a zajišťuje, že bude vypadat dobře. K dispozici dnes máte desítky různých přehozů, které se od sebe liší designem, velikostí a materiálem. Jak si z nich vybrat ten správný? Využijte naše tipy.

Trendy v kobercích a jak si vybrat ten správný do vaší domácnosti

Hledáte ideální koberec, který by dokonale doplnil váš domov a zároveň reflektoval nejnovější trendy v interiérovém designu? V našem nejnovějším článku se dozvíte o aktuálních trendech v kobercích, od ekologických materiálů přes geometrické vzory až po vintage a orientální kousky. Přinášíme vám také praktické tipy, jak si vybrat ten správný koberec do každé místnosti vaší domácnosti, s ohledem na jeho funkci, velikost, barvu a materiál. 

Záhradný nábytok a tipy na rok 2024: Jak si vybrat a co je v trendu

Hledáte inspiraci pro výběr nového záhradního nábytku, který by dokonale ladil s vaší zahradou či terasou v roce 2024? Ponořte se s námi do světa nejnovějších trendů a zjistěte, jak ekologické materiály, multifunkčnost a minimalistický design ovlivňují výběr záhradního nábytku. V našem nejnovějším článku vám nabídneme nejen přehled aktuálních designových tendencí, ale také praktické tipy na to, jak vybrat nábytek, který bude odpovídat jak vašim estetickým představám, tak funkčním potřebám. Připravte se na rok 2024 s nábytkem, který promění váš venkovní prostor v oázu pohodlí a stylu.

Jak pečovat o nábytek? Pomozte si radami od odborníků

Pravidelná a důkladná péče o nábytek je klíčová. Zaručuje, že jednotlivé kousky zařízení vám vydrží dlouhá léta, aniž byste je museli opravovat nebo měnit. Na co všechno však v rámci údržby myslet a čemu se vyhnout? Připravili jsme si pro vás několik ověřených rad.

Druhy a typy koberců: Kde se hodí jaký?

Koberců je dnes na trhu velké množství. Zatímco některé jsou univerzální a lze je umístit do téměř každé místnosti, jiné jsou určeny jen na pár speciálních míst. Máte před sebou nákup koberce a nevíte, jaký typ vybrat do obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně? Využijte naše praktické a ověřené rady.

Komfortní a bezpečné svátky: Jak vytvořit pohodlné prostředí pomocí vánočních dek?

Jen si to představte. Venku fouká, sněží a mrzne a vy sedíte v teple a bezpečí svého domova spolu s blízkými. Zní to perfektně, že? A ještě lépe zní, že tento obraz nemusí zůstat jen ve vaší mysli. Se správně zvolenými dekami ho můžete přetvořit do skutečnosti a užít si tak vánoční svátky plnými doušky. Jak na to? Inspirujte se našimi tipy.  

Stylové a pohodlné Vánoce: Doplňte svou postel o měkké povlečení

Vánoční svátky jsou hlavně o odpočinku, relaxu a nicnedělaní. Abyste si je ale mohli naplno užít, při dekorování nesmíte zapomínat na ložnici a další oddechové místnosti. V těch je třeba vytvořit příjemnou atmosféru, která vás ve vteřině přenese do světa snů. Jak toho však docílit? Základem je stylové a komfortní vánoční povlečení.