Sametový povlak na polštář FLORES 1 45x45cm - medový

Kód: 492219
Novinka
Neohodnoceno
323 Kč Měrná cena:
Odesíláme 1-3 prac. dní
Můžeme doručit do:
3.9.2026
Možnosti doručení

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 5000 Kč
Úprava zboží na míru
Úprava zboží
Možnost úpravy bytového textilu na míru
Vrácení zboží
Vrácení zboží
do 30 dnů od objednání
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
pomůžeme Vám s výběrem

Detailní popis produktu

Někdy stačí jeden sametový polštář, aby gauč z obyčejného sezení proměnil na místo, kam se chce každý vrátit. Sametové dekorační povlečení na polštář FLORES 1 o rozměru 45x45cm patří mezi dekorační povlečení na polštář s květinovou aplikací a přináší na gauč nebo postel okamžitě hmatatelnou texturu i teplý medový odstín. Husté sametové vlákno s gramáží 200 g/m² působí plně a pevně, květinová aplikace ve tvaru růží přidává reliéf, který vynikne při každém doteku i pohledu.

Ideální volba pro každého, kdo chce rychle a bez velkých změn pozvednout atmosféru obývacího pokoje nebo ložnice – stejně dobře poslouží rodině s dětmi, která hledá odolnou tkaninu, i těm, co si zakládají na elegantním dojmu z interiéru.

Výhody a vlastnosti produktu

  • Sametová tkanina 200 g/m² - plný, pevný povrch, který nepůsobí levně ani po dlouhodobém používání
  • Květinová aplikace růží v reliéfu - viditelná textura, která oživí pohovku nebo postel bez dalších doplňků
  • Teplý medový odstín - snadno se kombinuje s neutrálními i zemitými barvami interiéru
  • 100% polyester - tkanina si zachovává tvar a barvu, neztrácí tvar ani po opakovaném čištění
  • Rozměr 45x45cm - standardní velikost vhodná pro většinu dekoračních polštářových vložek

Detaily, které rozhodují

Materiál a povrch
Sametový polyester s gramáží 200 g/m² má hustý vlas, který jemně mění odstín podle směru světla - proto povlečení působí luxusněji, než by jeho cena napovídala.

Květinová aplikace
Růže jsou vytvarovány přímo na povrchu tkaniny jako reliéfní aplikace, nikoli potisk - dotek odhalí trojrozměrnou strukturu, která polštáři dává charakter.

Praktické využití
Povlak se nasadí na standardní dekorační polštářovou vložku 45x45cm; skryté zapínání udržuje polštář pevně na místě během každodenního používání.

Technické parametry

  • Typ: dekorační povlak na polštář
  • Kolekce: FLORES 1
  • Rozměr: 45x45cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Gramáž: 200 g/m²
  • Povrch: samet s květinovou aplikací růží
  • Barva: medová

Časté dotazy

Dá se sametové povlečení na polštář prát v pračce?
Ano, polyesterový samet lze prát - pro delší životnost doporučujeme jemný program a nízkou teplotu, aby reliéfní aplikace zůstala neporušená.

Jaká polštářová vložka patří do povlečení FLORES 1 45x45cm?
Do povlečení patří standardní dekorační vložka o rozměru 45x45cm, kterou pořídíte samostatně.

Závěr a doporučení

Sametové povlak na polštář FLORES 1 v medové barvě se skvěle hodí k béžovým, hnědým i terakotovým tónům - kombinujte jej s jednobarevným přehozem na postel nebo s jinými dekoračními polštáři v kontrastní barvě. Příjemná volba pro ložnici i obývací pokoj, kde chcete dotykovou texturu bez výrazného vzoru na zdi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorační povlečení na polštáře
EAN: 5903571887658
Barva: Žlutá, Oranžová
Rozměr (Šířka x Výška): 45x45 cm
Styl bydlení: Glamour, Moderní, Klasický
Určení: Obývací pokoj, Ložnice

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů